Horizontal lineAPIE MUSHorizontal line

UAB Arselina įkurta 1994 metų kovo mėn. 7 dieną Jonavoje.

Nuo 2000 metų, pagrindinė įmonės veikla nukreipta į transporto paslaugas, tai yra - keleivių vežimas autobusais tolimojo ir tarptautinio susisiekimo užsakomaisiais reisais arba autobusų nuoma su vairuotoju. Mūsų rinka neapsiriboja klientais Jonavoje, Kaune ar Vilniuje. Turime užsakovų visoje Lietuvoje taip pat ir užsienyje.

Nuo 2007 metų įmonė įsigijo bei renovavo komercinės paskirties patalpas, kuriose įsirengė turistinių autobusų aptarnavimo centrą. Centre yra autobusų plovykla bei servisas. Nuo šiol autobusai yra dar geriau tvarkomi bei prižiūrimi. To pasekoje, teikiamų paslaugų kokybę ir patikimumą pakėlėme į aukštesnį lygį.

Laikui bėgant buvo įgyta didžiulė patirtis, gerokai padidėjo siūlomų autobusų pasiūla ir įvairovė. Išaugo kolektyvas iki 15 profesionalių darbuotojų. UAB Arselina Jūsų keleiviams gali pasiūlyti keleivinį transportą bet kokio dydžio žmonių grupei.

Galime jums padėti:

  • sudaryti kelionės maršrutus,
  • surasti profesionalų gidą,
  • rekomenduoti vietą nakvynei,
  • rezervuoti nakvynę viešbutyje ar kelionę keltu,
  • rezervuoti bilietus į įvairius renginius,
  • suteikti kitą su kelione susijusią informaciją.

 Dėmesio NAUJIENA!!!


 Bendradarbiaujant su mūsų partneriais UAB "Baltic car equipment" ir UAB "Tele2",  visuose mūsų autobusuose yra įdiegta transporto sekimo ir kontrolės sistema. Dėka šios sistemos mes savo klientams galime suteikti informaciją apie išsinuomoto mūsų autobuso buvimo vietą visoje Europoje, realiu laiku, 24 val per parą, nuo kelionės pradžios iki pabaigos ir visa tai jums nieko nekainuos. Daugiau informacijos jums suteiks mūsų įmonės atstovai. 

 

Mūsų tikslas - gera paslaugų kokybė, puikus klientų aptarnavimas, geri santykiai su verslo partneriais ir konkurentais, dinamiška ir visapusiška įmonės plėtra.

Mūsų privalumas - plati keleivinio transporto priemonių įvairovė bei geriausias paslaugų kokybės ir kainos santykis.

UAB Arselina - geriausias Jūsų partneris kelionėje. Mikroautobusų ir autobusų nuoma.

Todėl kviečiame visus kelionių mėgėjus naudotis įmonės teikiamomis paslaugomis ir patikėti savo rūpesčius mums.

 

 

Svetainėje pateikta medžiaga yra UAB Arselina nuosavybė. Kopijuoti GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!