Horizontal lineTRANSPORTO SEKIMO IR KONTROLĖS SISTEMAHorizontal line

Štai paprasta kasdienė situacija:


Jūs išvykote į tolimą turistinę ar tiesiog netolimą ekskursinę kelionę. Svetimame mieste netyčia atsiskyrėte nuo savo keleivių grupės ir pasiklydę nežinote kaip juos rasti. Ką darote? Puolate į paniką, skubate skambinti į namus su klausimu "ką daryti?", jei mokate vietinę kalbą kreipiatės į praeivius ar skambinate į vietinę policiją ir nepavydėtinoje situacijoje tikitės pagalbos. Tai yra problema!

 

Kita situacija:


Jūsų artimas žmogus, vaikas ar vaikai išvyksta į kelionę, nesvarbu kokia ji bebūtų - artima Lietuvoje ar tolima kokioje nors Europos šalyje. Jums, aišku, rūpi sužinoti kaip jam sekasi, kur jis/jie randasi, ar dar toli liko iki namų jei jis/jie gryžta namo. Kad sužinoti kaip sekasi, žinoma, galima paskambinti ir paklausti. Tačiau kur jis šiuo metu randasi? Vaikų grupes lydinčius asmenis, tokius kaip mokytojai ar sporto treneriai, ypač vargina sunerimusių tėvelių skambučiai su tais pačiais klausimais: "kur esate?", "kiek liko kilometrų?", "kada būsite namie ar Lietuvoje?". Šie, žinoma, tais pačiais klausimais blaško ir "kankina" vairuotoją. Tai taip pat šiokia - tokia problema. 

 

Tai tikrai galėtų būti problema, bet tik ne šiandien! Reikalingos dvi paprastos sąlygos šioms ir panašioms problemoms išspręsti:

Viena - reikia turėti kompiuterį, planšetę ar tiesiog išmanųjį telefoną, kita - Jūsų transporto paslaugos teikėjas turi būti UAB ARSELINA! Bendradarbiaujant su partneriais UAB Baltic Car Equipment ir UAB TELE2, jau nuo 2015 metų Gruodžio mėn. visuose UAB Arselina turimuose autobusuose yra įdiegta transporto sekimo ir kontrolės sistema, kurios dėka jūs galite realiu laiku, visą parą, 7 dienas per savaitę matyti autobuso, kuriuo važiuojate jūs arba jūsų artimi žmonės, buvimo vietą atvaizduotą žemėlapyje jūsų kompiuterio ekrane.

 

Kaip tai veikia?


Autobuse yra sumontuotas modulis, kuris yra prijungtas prie autobuso borto kompiuterio, vietos nustatymui naudoja GPS/Glonass technologijas. Visa gauta informacija, nustatytu dažnumu iki 2 sekundžių, siunčiama į serverį GSM mobiliojo interneto GPRS pagalba. UAB Arselina atstovai visą informaciją gauna realiu laiku ir gali pamatyti iki metų senumo įrašytą istoriją. Jūsų pageidavimu mes galime jums suteikti nuorodą, kurią aktyvavę naršyklės lange realiu laiku galėsite matyti jūsų išnuomoto autobuso buvimo vietą atvaizduotą žemėlapyje. Nuorodą jums galime atsiūsti bet kokiu jums patogiu būdu ar paskelbti viešai Facebook puslapyje.

 

Ką daryti?


1. Susiplanuoti kelionę.

2. Kelionės partneriu pasirinkti UAB Arselina.

 

Kiek tokia paslauga kainuoja?


Paslauga nekainuoja NIEKO! Tai dovana jums už tai kad esate su mumis.

GERŲ IR BE RŪPESČIŲ KELIONIŲ!

 

Svetainėje pateikta medžiaga yra UAB Arselina nuosavybė.

Kopijuoti GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!