Apie Mus

UAB Arselina įkurta 1994 metų kovo mėn. 7 dieną Jonavoje.
Nuo 2000 metų, pagrindinė įmonės veikla nukreipta į transporto paslaugas, tai yra - keleivių vežimas autobusais tolimojo ir tarptautinio susisiekimo užsakomaisiais reisais, arba autobusų nuoma su vairuotoju. Mūsų rinka neapsiriboja klientais Jonavoje, Kaune ar Vilniuje. Turime užsakovų visoje Lietuvoje taip pat ir užsienyje.
Nuo 2007 metų įmonė įsigijo bei renovavo komercinės paskirties patalpas, kuriose įsirengė turistinių autobusų aptarnavimo centrą. Centre yra autobusų plovykla bei servisas. Nuo šiol autobusai yra dar geriau tvarkomi bei prižiūrimi. To pasekoje, teikiamų paslaugų kokybę ir patikimumą pakėlėme į aukštesnį lygį.
Laikui bėgant buvo įgyta didžiulė patirtis, gerokai padidėjo siūlomų autobusų pasiūla ir įvairovė. Išaugo kolektyvas iki 20 profesionalių darbuotojų. UAB
Arselina Jūsų keleiviams gali pasiūlyti keleivinį transportą bet kokio dydžio žmonių grupei.

Galime jums padėti:

  • sudaryti kelionės maršrutus,
  • surasti profesionalų gidą,
  • rekomenduoti vietą nakvynei,
  • rezervuoti nakvynę viešbutyje ar kelionę keltu,
  • rezervuoti bilietus į įvairius renginius,
  • suteikti kitą su kelione susijusią informaciją.

Mūsų tikslas - gera paslaugų kokybė, puikus klientų aptarnavimas, geri santykiai su verslo partneriais ir konkurentais, dinamiška ir visapusiška įmonės plėtra.
Mūsų privalumas - plati keleivinio transporto priemonių įvairovė bei geriausias paslaugų kokybės ir kainos santykis.
"Arselina" - geriausias Jūsų partneris kelionėje. Todėl kviečiame visus kelionių megėjus naudotis įmonės teikiamomis paslaugomis ir patikėti savo rūpesčius mums.